VANET’E “VAN EKONOMİSİNE KATKIDA BULUNAN EN BÜYÜK KURUM” ÖDÜLÜ

Van Ekonomi Zirvesi

Metro Holding iştiraklerinden VANET, 2. Van Ekonomi Zirvesi’nde “Van ekonomisine katkıda bulunan en büyük kurum” ödülüne layık görüldü. Ödülü VANET Yönetim Kurulu Üyesi Zafer Özden, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi’nin elinden aldı.

VANET, Van Ekonomist Dergisi tarafından 28 Şubat Cumartesi günü Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen Van Ekonomi Zirvesi’ne katıldı. Zirvede açılan VANET ürünlerinin sergilendiği standa ziyaretçiler yoğun ilgi gösterdi.

Metro Holding eski CEO’su ve Ak Parti İstanbul 3. Bölge Milletvekili Aday Adayı Abdulkerim Emek, Avrasya Terminal İşletmeleri A.Ş eski Genel Müdürü ve AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Haluk Tan, VANET Yönetim Kurulu Başkanı Aykut Çepni ve Metro Holding Başkan Danışmanı Yunus Seven’in de katıldığı zirvede VANET “Van ekonomisine katkıda bulunan en büyük kurum” ödülüne layık görüldü. Ödülü VANET Yönetim Kurulu Üyesi Zafer Özden, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi’nin elinden aldı. Ayrıca Van Valiliği, Van Büyükşehir Belediye’si ve 22 kurum ve STK’nın destek verdiği zirveye, gerek il içinden gerek ise il dışından 3 bine yakın işadamı katıldı.

Müşteri beklentilerini, kalite-fiyat dengesini gözeterek, helallik ve sağlıklı üretim esasından taviz vermeksizin, Türk damak tadını yansıtan ürünleri ile sektörün önemli oyuncularından birisi olan VANET tesislerinde, büyükbaş ve küçükbaş hayvan besiciliğinin yanı sıra bir de hindi üretim çiftliği bulunuyor. Günlük 240 adet büyükbaş, bin 250 adet küçükbaş, 4 bin adet hindi kesimi yapılabilen tesiste, günlük 20 ton sucuk, salam, sosis, kavurma, jambon ve pastırma çeşitleri de üretiliyor.

Vanet Twitter

Vanet Twitter